Regulamin kwater prywatnych " TARAS"

Aby zapewnić naszym Gościom spokojny i bezpieczny pobyt w naszym obiekcie opracowaliśmy poniższy regulamin. Klient dokonujący rezerwacji pokoi, jednocześnie akceptuje niniejszy regulamin, który jest integralną częścią umowy wynajmu.

1. Pokoje w obiekcie wczasowym TARAS wynajmowane są na doby zgodnie z wcześniejszą rezerwacją.

2. Doba trwa od godz. 14:00 pierwszego dnia pobytu Gości(a) do godz. 10:00 ostatniego dnia pobytu. Istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania po wcześniejszej konsultacji.

3. Goście " TARASU" zobowiązani są do dokonania meldunku niezwłocznie po przyjeździe na podstawie dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu.

4. Należność za cały pobyt wraz z opłatą klimatyczną jest regulowana w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi.

5. W obiekcie wczasowym "TARAS" oraz terenie przyległym do niego obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 6.00.

6. Goście zobowiązani są przed wyjazdem zwrócić pokój w stanie nie pogorszonym oraz oddać klucze od pokoju. Prosimy o zachowanie czystości w pokojach jak i na terenie całego obiektu.

7. Osoby nie zameldowane nie mogą przebywać w obiekcie wczasowym "TARAS" jak i na terenie całej nieruchomości.

8. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim rzeczy.

9. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

10. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.

11. Goście są zobowiązani zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

12. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.

14. Obowiązuje całkowity zakaz palenia w pokojach jak i przygotowywania posiłków obiadowych a w szczególności smażenia ryb.

15. Liczba osób przebywająca w pokojach jest ograniczona do liczby zgłoszonej w procesie rezerwacji. Jeśli ilość osób jest większa niż podana przy rezerwacji, naliczana jest dodatkowa opłata.

16. Taras wypoczynkowy na dachu budynku udostępniony jest w godz. 8.00-22.00. Małoletnie dzieci mogą przebywać na tarasie tylko w obecności rodziców. Korzystanie z tarasu na własną odpowiedzialność.

17. W przypadku zgubienia kluczy do pokoju lub furtki klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 80 zł brutto.

18. W przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności, wynajmujący zastrzega sobie prawo do zmiany zarezerwowanego pokoju na inny o takiej samej klasie lub wyższej, a w przypadku braku wolnego pokoju do anulowania rezerwacji.

19. Prosimy o segregację śmieci. Pojemniki na szkło, plastik i standardowe śmieci mieszczą się na posesji.

20. Wszelkiego rodzaju obuwie nie służy do zabijania owadów na ścianach :) !

Życzymy miłego wypoczynku.